OBSADZOVANÉ POZÍCIE:

Underwriter s maďarským jazykom

Ponúkaný plat (brutto): dohodou

Termín nástupu: ihneď

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Miesto výkonu práce: Bratislava

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- kontrolovanie poistných zmlúv z hľadiska správnosti a úplnosti a zadávanie ich do informačného systému,

- kontrolovanie poistných zmlúv uzavretých po ocenení,

- hodnotenie rizík navrhovaného poistenia,

- vypracovávanie návrhov poistenia a znenia dodatkov k poistnej zmluve,

- zabezpečovanie lekárskych prehliadok, zdravotnej dokumentácie a ostatných údajov potrebných ku komplexnému posúdeniu rizík.

Zamestnanecké výhody, benefity:

- úplné zaškolenie do problematiky

- práca v modernej medzinárodnej finančnej spoločnosti so sídlom v Bratislave

- možnosť nadobudnúť jedinečné vedomosti v oblasti poisťovníctva

- možnosť kariérneho rastu

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

stredoškolské s maturitou

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

študent vysokej školy

vysokoškolské I. stupňa

vysokoškolské II. stupňa

vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore:

zdravotnícke

Jazykové znalosti:

Maďarský jazyk - Expert (C2) a

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ:

Microsoft Excel - pokročilý

Microsoft Outlook - pokročilý

Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa:

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

- výhodou je aktívna znalosť iného jazyka (nemčina, čeština, poľština, taliančina, fínština)

- flexibilita a ochota učiť sa nové veci v rámci spoločnosti

- schopnosť pracovať samostatne a zodpovedne

- vynikajúce komunikačné zručnosti - príjemný a ústretový prejav

- aktívny a proklientský prístup

- pozitívny prístup k práci a trpezlivosť

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám svoj štruktúrovaný profesijný životopis v slovenskom aj anglickom jazyku. Podklady do výberového konania prosíme zasielať iba na adresu mjankovicova@novis.eu